پنج‌شنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ 
qodsna.ir qodsna.ir
گزارش خبرنگار قدسنا از اجلاس جهانی محبان اهل بیت (ع) و مساله تکفیری ها :

جمع بندی تجولات سیاسی و میدانی منطقه بر اصل تمرکز بر اشتراکات اسلامی//پایان نظریه" توطئه اختلاف مذهبی"// بازگشت فلسطین به اولویت جهان اسلام بعنوان نماد وحدت و همگرایی

بهترین برداشت از پایان داعش پایان نظریه توطئه اختلاف مذهبی است که باید با درک درست از شرایط کنونی و نیز تامل در تجربه های تاریخی گذشته به سمتی آینده ای امیدوار رفت که دیگر حتی تصور ایجاد بحران با ابزارهای طائفه ای و مذهبی نیز از بین برود.

آرزوی زیبا برای محبان اهل بیت (ع) و تمامی مذاهب اسلامی + عکس

منتظر روزی هستیم که تمامی مسلمانان و تمام محبان اهل بیت از مذاهب مختلف و رویکردهایشان زیر قبه مسجد الاقصی گرد هم آیند.

نماز وحدت و همگرایی در اجلاس محبان اهل بیت (ع) ومساله تکفیری ها +عکس

امروز در اجلاس محبان اهل بیت (ع) و مساله تکفیری ها ، صحنه هایی زیبا از نماز وحدت و همگرایی مذاهب اسلامی به ثبت رسید.

عضو کمیته مرکزی جبهه خلق :

تشکیلات خودگردان کارشکنی می‌کند/هیچ بحثی درباره سلاح مقاومت را نمی‌پذیریم

یک عضو کمیته مرکزی جبهه خلق فلسطین از کارشکنی و وقت‌کشی تشکیلات خودگردان و هیئت اعزامی از سوی جنبش فتح در نشست‌های آشتی فلسطینی خبر داد.

تبلیغ عادی‌سازی روابط با اسرائیل شرط آزادی مبلغان بازداشت شده در عربستان

منابع سعودی در فضای مجازی از تلاش مقامات رژیم برای دستیابی به معامله‌ای با مبلغان بازداشت شده پرده برداشتند که بر اساس آن، این مفتیان به شرط تمجید و تبلیغ عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی آزاد خواهند شد.

در گفت وگوی روزنامه فرهیختگان با مدیر عامل خبرگزاری قدس مطرح شد:

در نظام جدید منطقه ای اجازه تاراج ثروت ملل منطقه توسط جریان سلطه داده نخواهد شد / جایگاه غرب آسیا در نظام بین الملل ارتقاء می یابد

شکیبایی در این گفت وگو معتقد است که با پایان دوران داعش منطقه آرایش جدیدی بخود خواهد دید به عبارت دیگر نظم منطقه ای که در حال شکل گیری است آنی نخواهد بود که تا کنون بوده است.

پایان نشست سه‌جانبه سوچی/

مشخص شدن اولین گام‌ها برای حل بحران سوریه/ طرح تجزیه سوریه شکست خورد

رئیس جمهوری روسیه با اشاره به صدور بیانیه‌ای در پایان نشست سوچی با روسای جمهوری ترکیه و ایران تاکید کرد در این نشست اولین گام‌ها برای آغاز گفت‌وگوهای فراگیر در سوریه مشخص شد.

در گزارش افشاگرانه یک رسانه انگلیسی نمایان شد؛

اشتیاق بی‌حد و حصر شاهزاده سعودی برای فروختن فلسطین به صهیونیست‌ها/ ابومازن برای پذیرفتن«معامله قرن»تحت فشار بن سلمان است/ منابع فلسطینی: امروز هیچ دولت عربی در کنار ما نیست

رسانه انگلیسی «میدل ایست آی» از جزئیات طرح وارداتی سعودی ها در باره توافق نهایی سازش میان تشکیلات خودگردان فلسطین و رژیم صهیونیستی که«معامله قرن» خوانده می‌شود، پرده برداشت.

تغییر اولویت های اتحادیه عرب /
مقاومت هراسی بجای آرمانخواهی فلسطین

بر همین اساس است که جنبش های مقاومتی فلسطین مخالفت و انزجار خود را از صدور این بیانیه اعلام کرده و آن را مقدمه ای برای بسیج ظرفیت های دولت های عربی علیه مقاومت ضد صهیونیستی می دانند.

بررسی نقش سینما در نشر معارف فلسطین
با حضور دانشجویان اصفهانی

شاخه ی جوانان جمعیت دفاع از ملت فلسطین در استان اصفهان با هدف بررسی نقش رسانه و سینما در نشر معارف فلسطین نشستی را با مستند ساز و فعال بین المللی فرهنگی و رسانه ای برگزار کرد.

با حضور پوتین، اردوغان و روحانی در حال برگزاری است؛

نشست سه‌جانبه مهم در سوچی با دستورکار حل سیاسی بحران سوریه

روسای جمهوری ایران، روسیه و ترکیه امروز در شهر سوچی گردهم آمده‌اند تا راه‌های حل سیاسی بحران سوریه را در پی پیروزی‌های بزرگ محور مقاومت بر تروریسم تکفیری بررسی کنند.

ادامه مهمترین خبرها ...
معرفی کتاب
اینفوگرافیک
کاریکاتور
غرب آسیا اروپا افریقا آسیا اقیانوسیه آمریکا

سایت های دیگر

العربیة لدى استقباله قادة ومنتسبي قوات التعبئة في ايران؛ قائد الثورة الإسلامية : هزيمة أمريكا في المنطقة من معجزات الثورة الإسلامية
English US defeat is Islamic Revolution's miracle

خبرگزاری بین المللی قدس


خبرگزاری بین المللی قدس

2017 Qods News Agency. All Rights Reserved

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.