دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ 
qodsna.ir
کارشناسان رسانه ای در گفتگو با قدسنا:

مانورهای تبلیغاتی و عوام فریبی هدفمند رسانه‌های غربی در راستای اهداف سلطه جویانه استعمارگران انجام می شود / گمراه سازی عامدانه افکارعمومی برای جلب همبستگی با صهیونیستها استراتژی ثابت رسانه‌های غربی است

کارشناسان حوزه مطبوعات و رسانه در گفتگو با خبرگزاری قدس، سانسور واقعیتها و گمراه سازی عامدانه افکارعمومی پیرامون تحولات در اراضی فلسطینی را استراتژی ثابت رسانه های غربی قلمداد کرده و تاکید مانورهای تبلیغاتی و عوامفریبی هدفمند رسانه های غربی در راستای اهداف سلطه جویانه قدرت های استثمارگر انجام می شود.

کاریکاتور روز/

از پشت پرده عادی سازی روابط تا نگاه خاورمیانه‌ای بایدن!

جنگ سه روزه رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه ، بار دیگر این واقعیت را نمایان کرد که رژیم صهیونیستی از تقویت روند عادی سازی روابط اهداف خودش را در راستای فشار بیشتر بر ملت فلسطین استفاده می کند.

100 میلیون دلار در سه روز؛

گزارش معاریو درباره خسارت سنگین جنگ غزه برای رژیم صهیونیستی

روزنامه معاریو امروز دوشنبه از حجم خسارات وارده به رژیم صهیونیستی در نتیجه درگیری‌های 3 روزه اخیر ارتش با مقاومت فلسطین در نوار غزه پرده برداشت

دیدار هفته گذشته دو عضو ارشد حزب الله با ولید جنبلاط به چه معناست؟

یک اندیشکده صهیونیستی با توجه به دیدار دو عضو حزب الله لبنان با و ولید جنبلاط مدعی شد که حزب الله خود را برای جنگ علیه اسرائیل آماده می کند.

امروز دوشنبه:

عناوین رسانه های اسرائیلی در 24 ساعت گذشته

حمله اسرائیل به سوریه و هدف قرار دادن اهداف ایران، نابودی یک تونل زیرزمینی حماس در شمال غزه، نامه ترامپ در خصوص مهر تاییدی بر حاکمیت اسرائیل بر کرانه باختری از جمله عناوین رسانه های اسرائیلی در 24 ساعت گذشته بود.

هیأت‌های حماس و جهاد اسلامی به مصر سفر خواهند کرد

منابع آگاه فلسطینی از سفر قریب‌الوقوع دو هیأت از جنبش‌های حماس و جهاد اسلامی به قاهره، پایتخت مصر برای دیدار با مقامات سرویس اطلاعاتی این کشور خبر دادند.

رادیو ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد

اجرای مفاد آتش بس در دستور کار اسرائیل نیست / عواوده و السعدی آزاد نخواهند شد

رادیو ارتش رژیم صهیونیستی به نقل از این مسئول اسرائیلی مدعی شد که این رژیم هیچ تصمیمی برای آزادی بسام السعدی و خلیل عواوده ندارد.

واکنش جنبش جهاد اسلامی به اعدام وحشیانه جوان فلسطینی

این اعدام، عمق وحشت صهیونیست ها از ملت فلسطین را نشان می دهد / این جنایت تاثیری بر اراده ملت فلسطین در راه آزادی نخواهد گذاشت

جنبش جهاد اسلامی طی بیانیه ای اعدام وحشیانه شهید 21 ساله فلسطینی محمد ابراهیم الحشام را محکوم کرد و آن را نشانه رعب و وحشت صهیونیست ها از جوانان و ملت فلسطین نامید.

اعدام وحشیانه جوان 21 ساله فلسطینی به دست صهیونیست‌ها / وزارت خارجه فلسطین این اعدام را تروریسم سازمان یافته خواند

محمد الشحام جوان 21 ساله فلسطینی صبح امروز دوشنبه در منزلش و در جلوی دیدگان خانواده خود با شلیک مستقیم و از فاصله نزدیک صهیونیست ها اعدام شد.

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین:

تشکیلات خودگردان، عامل پخش شایعات اختلاف جهاد و حماس است / مقاومت فلسطین یکپارچه است

ناصر ابو شریف: تصمیم اخیر برای مقابله با صهیونیست ها در اتاق مشترک حماس و جهاد اسلامی اتخاذ شد و شایعات و تحلیل هایی که طی روزهای اخیر در فضای مجازی و برخی از رسانه ها مبنی بر وجود اختلاف بین حماس و جهاد اسلامی منتشر شده دروغ و از سمت تشکیلات خودگردان است.

هاآرتص اعلام کرد؛

همایش دومین سالگرد امضای "توافقنامه‌ ابراهیم" لغو شد

روزنامه عبری زبان هاآرتص از لغو همایش دومین سالگرد امضای توافق موسوم به توافقنامه ابراهیم که قرار بود در فلسطین اشغالی برگزار شود خبر داد.

ادامه مهمترین خبرها ...
فیلم
اینفوگرافیک
کاریکاتور

سایت های دیگر

العربیة الاحتلال ينفذ مداهمات واسعة لمنازل الفلسطينيين في القدس ورام الله
English Media experts and Analysts told qodsna: Misleading public opinion in support of Zionists "constant strategy of Western media
Bahasa Indonesia

خبرگزاری بین المللی قدس


خبرگزاری بین المللی قدس

2017 Qods News Agency. All Rights Reserved

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.