صفحه اصلی فلسطین | جامعه صهیونیستی فلسطین
اجتماعی [ آرشیو ]
 
تیراندازی به سوی دختر جوان فلسطینی در جنوب قلقیلیه
گروه مانیتورینگ قدسنا: منابع فلسطینی در خبری فوری از تیراندازی نظامیان صهیونیست به سوی یک دختر جوان فلسطینی در ایست بازرسی جنوب قلقیلیه خبر دادند.
هشدار درباره وضعیت اسرای فلسطینی در زندان های رژیم صهیونیستی در فصل سرما
مرکز تحقیقات اسرای فلسطینی با اشاره به آغاز فصل سرما ، درباره تشدید وضعیت بحرانی اسرای فلسطینی در زندانهای رژیم صهیونیستی هشدار داد.
ارتش اسرائیل از خانه های فلسطینیان سوء استفاده می کند
گروه حقوق بشر اسرائیلی موسوم به «بتسلیم» در گزارش خوداذعان کرده است که نظامیان ارتش اسرائیل، خانه های فلسطینیان در الخلیل را مانند هتل هایی می بیند که در استفاده از آنها آزاد هستند.
اخبار فلسطین
حال و هوای تهران فلسطینی شد+عکس
در استانه برگزاری ششمین کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین/۳ اسفند/ نصب بیلبوردهای تبلیغاتی با موضوع فلسطین و قدس در مناطق ۲۲گانه حال هوای جدیدی به شهر تهران داد.اخبار فلسطین
«ششمین کنفرانس حمایت از انتفاضه» بر وحدت و هم گویشی مدافعان ملت فلسطین تاثیر شگرفی دارد
رئیس کمیته فرهنگی وتبلیغات ششمین کنفرانس حمایت ازانتفاضه:امروزمسئله ظلم صهیونیستها قضیه جهانی است و دنیا این رژیم نامشروع ومظالمی که انجام داده راشناخته اند.اخبار فلسطین
«همه برای فلسطین در تهران»
مدیرعامل خبرگزاری قدس: ششمین کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه با هدف بازگرداندن فلسطین به اولویت اصلی جهان اسلام در تهران برگزار می‌شود و همه آمده‌اند اعلام کنند فلسطین گرانیگاه جهان اسلام است.