صفحه اصلی فلسطین | جامعه صهیونیستی فلسطین
اجتماعی [ آرشیو ]
 
تیراندازی به سوی دختر جوان فلسطینی در جنوب قلقیلیه
گروه مانیتورینگ قدسنا: منابع فلسطینی در خبری فوری از تیراندازی نظامیان صهیونیست به سوی یک دختر جوان فلسطینی در ایست بازرسی جنوب قلقیلیه خبر دادند.
هشدار درباره وضعیت اسرای فلسطینی در زندان های رژیم صهیونیستی در فصل سرما
مرکز تحقیقات اسرای فلسطینی با اشاره به آغاز فصل سرما ، درباره تشدید وضعیت بحرانی اسرای فلسطینی در زندانهای رژیم صهیونیستی هشدار داد.
ارتش اسرائیل از خانه های فلسطینیان سوء استفاده می کند
گروه حقوق بشر اسرائیلی موسوم به «بتسلیم» در گزارش خوداذعان کرده است که نظامیان ارتش اسرائیل، خانه های فلسطینیان در الخلیل را مانند هتل هایی می بیند که در استفاده از آنها آزاد هستند.
اخبار فلسطین
اهداف احتمالی حزب الله در جنگ آینده با رژیم صهیونیستی
در این گزارش مهمترین اهداف جنبش حزب الله لبنان در جنگ آینده با رژیم صهیونیستی را مورد بررسی قرار می دهیم، جنگی که بنابر اذعان مراکز تحقیقاتی و پژوهشی این رژیم نتیجه ای جز شکست برای تل آویو نخواهد داشت.اخبار فلسطین
تهاجم رژیم صهیونیستی به سوریه تکرار تجربه شکست خورده این رژیم در لبنان خواهد بود
سفیر سابق ایران در سوریه: اسرائیل در حمله به سوریه در پی عادی سازی نقض حریم هوایی این کشور، ارسال پیام و دادن روحیه به گروه های مسلح تکفیری – تروریستی داخل خاک سوریه است.اخبار فلسطین
اردوغان و آغاز بازی جدید مخاطره آمیز
اردوغان نشان داده که برای نیل به هدف اصلی خود که همان تشکیل ترکیه جدید بر پایه تفکر اردوغانیسم مبتنی بر رویای امپراتوری عثمانی بوده و از تحمیل هیچ هزینه ای به مردم ترکیه و منطقه در راستای نیل به هدف خود ابایی ندارد.