سه‌شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ 
qodsna.ir qodsna.ir
سید حسن نصرالله در سخنرانی افتتاحیه کنفرانس وحدت اسلامی:

کنفرانس وحدت اسلامی نقش بسزایی در دفع خطرات از امت اسلامی داشته است

دبیرکل حزب الله تاکید کرد:دستاوردها و نتایجی که در کنفرانس‌های وحدت اسلامی طی بیست سال اخیر محقق شد، نقش به سزایی در پشت سر گذاشتن بسیاری از تهدیدها و چالش‌ها و مقابله با آنها داشته است.

نایب رئیس دفتر سیاسی حماس در گفتگو با خبرنگار قدسنا/ در حاشیه سی و پنجمین دوره کنفرانس وحدت اسلامی

امت اسلامی اکنون در بهترین برهه در مقابل رژیم اشغالگر صهیونیستی قرار دارد/ نشست های وحدت محور اسلامی به زوال اسرائیل سرعت می دهد

امروز در مناسب ترین برهه در مقابل دشمنان اسلام هستیم اکنون دشمن صهیونیستی پس از اجرای عملیات سیف القدس توسط مقاومت اسلامی فلسطین در ضعیف ترین برهه خود قرار گرفته است.»

سید حسن نصرالله در سخنرانی افتتاحیه کنفرانس وحدت اسلامی:

کنفرانس وحدت اسلامی نقش بسزایی در دفع خطرات از امت اسلامی داشته است

دبیرکل حزب الله تاکید کرد:دستاوردها و نتایجی که در کنفرانس‌های وحدت اسلامی طی بیست سال اخیر محقق شد، نقش به سزایی در پشت سر گذاشتن بسیاری از تهدیدها و چالش‌ها و مقابله با آنها داشته است.

تحلیلگر میدل ایست آی:

فرار از زندان تنها راه آزادی اسرای فلسطینی است

دستگاه قضایی آپارتایدِ‌ اسرائیل اجازه هرگونه رسیدگی حقوقی عادلانه را از فلسطینی ها گرفته و اساسا برقراری عدالت از جانب اسرائیل توهمی بیش نیست.

بررسی مهمترین عناوین رسانه های صهیونیستی (19 اکتبر)؛

نگرانی تل آویو از تقویت روابط ایران با کشورهای منطقه/ استقرار سیستم لیزری گنبد آهنین در اطراف غزه/ حمله سایبری بیمارستان اسرائیلی را به تعطیلی کشاند/ تل آویو و ابوظبی درآستانه امضای توافق تجارت آزاد

روزنامه یسرائیل هایوم امروز در سرمقاله خود به روند تقویت روابط ایران با کشورهای عربی منطقه اشاره کرده و نوشت: گرم شدن دوباره روابط ایران و کشورهای عربی منطقه، یک عامل نگران کننده برای اسرائیل است.

رسانه ی اسرائیلی گزارش داد:

اختصاص ۱.۵ میلیارد دلار برای انجام اقدامات تروریستی اسراییل در ایران

صهیونیست‌ها که بزرگ‌ترین شبکه تروریسم دولتی در منطقه و جهان را هدایت می‌کنند برای انجام اقدامات خرابکارانه خود در ایران ۱.۵ میلیارد دلار بودجه اختصاص دادند.

النخاله در مراسم افتتاحیه سی و پنجمین کنفرانس وحدت:

تحقق وحدت اسلامی نیازمند اقدام عملی در میان مسلمانان است

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد: بی‌شک تحقق وحدت اسلامی نیازمند اقدام عملی برای ایجاد آن در میان امت اسلامی است و در تحقق نهضت حقیقی این امت سهم بسزایی دارد.

جنبلاط تشکیل جبهه اسلامی-مسیحی علیه حزب‌الله را رد کرد

رئیس حزب مسیحی «التقدمی الاشتراکی» (سوسیالیست ترقی‌خواه) دوشنبه (دیروز) با «نبیه بری» رئیس پارلمان لبنان دیدار کرد و در این دیدار گفت، از نظر وی موضوع تحقیق درباره حادثه «الطیونه» بیروت [تیراندازی شبه‌نظامیان حزب القوات به معترضان] باید به دادگاه‌های عادل واگذار شود.

منبع آگاه فلسطینی:

توافق تبادل اسرا بسیار نزدیک است/ رژیم صهیونیستی هزینه سنگینی متحمل می شود

یک منبع مقاومت تاکید کرد که رژیم صهیونیستی در جریان قرارداد مبادله اسرا بهای سنگینی را خواهد پرداخت و این قرارداد دیر یا زود امضا خواهد شد و صرفا عامل زمان مطرح است.

بازتاب سخنان سید حسن نصرالله در رسانه‌های صهیونیستی

رسانه های صهیونیستی سخنرانی سید حسن نصرالله را یکی از مهم ترین سخنرانی‌های دبیرکل حزب الله در سال‌های اخیر توصیف و اعلام کردند که در نهایت نقابها در عرصه داخلی لبنان به زمین افتاد.

تحلیل فرمانده کل سپاه از شکست‌های پی‌ در‌ پی آمریکا در منطقه؛

سردار سلامی: عقب‌نشینی‌های آشکار ‌قدرت‌های بزرگ ‌از منطقه آغاز شده است

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه عقب‌نشینی‌های آشکار دشمنان و قدرت‌های بزرگ را از منطقه شاهد هستیم، گفت: شکست دشمن را به خوبی می‌بینیم.

ادامه مهمترین خبرها ...
معرفی کتاب
اینفوگرافیک
کاریکاتور

سایت های دیگر

العربیة مستوطنون يحرقون أراضٍ فلسطينية في قرية بورين شمال الضفة
English Hamas warns Israel another war is inevitable unless it ends occupation of Palestine
Bahasa Indonesia

خبرگزاری بین المللی قدس


خبرگزاری بین المللی قدس

2017 Qods News Agency. All Rights Reserved

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.