صفحه اصلی خبر خبر شماره :69897
فراخوان سراسری مسابقه «برترین تیتر» برای ششمین کنفرانس حمایت از انتفاضه 12:02 | 04\12\1395

خبرگزاری قدس با همکاری مرکز پویش جهانی رفراندوم سرنوشت ساز همزمان با برپایی ششمین کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فراخوانی را منتشر کرد که طی آن به سه تیتر برتر نشریات و خبرگزاری ها با موضوع رفراندوم جوایزی اهدا خواهد شد.به گزارش خبرگزاری قدس (قدسنا) متن این فراخوان به شرح زیر است:‌ خبرگزاری قدس با همکاری مرکز پویش جهانی رفراندوم سرنوشت ساز فلسطین برگزار می کند: فراخوان مسابقه تیتر های برتر درج شده در نشریات و خبرگزاری ها.

در ادامه این فراخوان آمده است: همزمان با برپایی ششمین کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین به سه تیتر برگزیده از میان تیتر های منتشر شده(شامل خبر، عکس نوشته، گزارش،‌تحلیل،‌ مقاله و یادداشت) در نشریات و خبرگزاری ها از تاریخ اول تا هفتم اسفند ماه 1395 با موضوع برگزاری رفراندوم در فلسطین و کنفرانس ششم حمایت از انتفاضه فلسطین جوایز ارزنده ای تقدیم خواهد شد.

در این فراخوان مهلت ارسال اثار تا 20 اسفند ماه تعیین شده است .

هیئت داوران برای قضاوت درباره تیترها متشکل از حسین رویوران؛ کارشناس مسائل فلسطین، حجت‌الاسلام‌و‌المسلمین میثم امرودی؛ فعال حوزه سازمان‌های مردم‌نهاد حامی فلسطین، مهدی شکیبایی؛ مدیرعامل خبرگزاری قدس، محمد کریمی؛ معاون خبر خبرگزاری تسنیم، مهدی محمدی‌سرشت؛ سردبیر خبرگزاری USVIEWER و محمدمهدی تولایی نصرت‌آبادی؛ رئیس پژوهشکده فلسطین خواهد بود.

نتایج مسابقه در هفته پایانی اسفندماه سال جاری از طریق تارنمای خبرگزاری قدس به آدرس اینترنتی www.qodsna.com اعلام می‌شود.

علاقمندان می‌توانند مشخصات، تلفن و لینک یا تصویر آثار خود را به همراه تیتر مسابقه به آدرس qodsnaqodsns@gmail.com ارسال نمایند. انتهای پیام/