صفحه اصلی خبر خبر شماره :53921
انتشار ویدئویی از وحشیگری نظامیان صهیونیست 10:40 | 24\03\1394

در جریان اعتراض فلسطینی ها به نژادپرستی صهیونیستها ویدئویی منتشر شد که به خوبی بازگوی خوی وحشی گری صهیونیستها است.به گزارش خبرگزاری قدس (قدسنا) عصر جمعه و در جریان اعتراض فلسطینی ها به نژادپرستی صهیونیستها ویدئویی منتشر شد که به خوبی بازگوی خوی وحشی گری صهیونیستها است.

در این ویدئو که توسط رسانه های فلسطینی حاضر در صحنه گرفته شده در ابتدا نشان می دهد یک نظامی اسراییلی با فریاد شروع به فحاشی به یک فلسطینی می کند و اسلحه خود را به وی نشان می دهد. در حالی که خبرنگاران وعکاسان زیادی در محل حضور داشتند نظامیان دیگری وارد ماجرا شده و مرد فلسطینی را به زمین انداخته و در حالی که وی را مورد ضرب و شتم قرار می دهند، فریاد می زنند "دوربین ها را از این جا دور کنید".

این ویدئو به خوبی نشان می دهد که نظامیان اشغالگر صهیونیستی مرد فلسطینی را به زمین انداخته و به شدت به سر و صورت وی ضربه وارد می کنند.

گفتنی است نظامیان صهیونیستی معمولا برای پراکنده ساختن تظاهرات های فلسطینیان از این گونه اقدامات خشونت آمیز استفاده می کنند و در اکثر مواقع نیز اعتراضات فلسطینیان با بازداشت و شلیک گلوله های نظامیان رژیم صهیونیستی همراه است.

روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارنوت پس از انتشار این ویدئو نوشت: ارتش رژیم صهیونیستی درباره این موضوع تحقیق خواهد کرد.