صفحه اصلی خبر خبر شماره :69769
بیداری اسلامی نیازمند رهبری همچون آیت الله خامنه‎ای است 18:58 | 22\11\1395

رهبر معظم انقلاب با حکمت و بصیرت عالی و قوه تعقل بین المللی و نگرش ناب اسلامی توانسته اند همه مرزهای جغرافیایی موجود در جهان را با مواضع خود در هم نوردیده و اهداف انقلاب اسلامی ایران را محقق کنند.خبرگزاری قدس (قدسنا): اندیشمندان کشورهای اسلامی که از میهمانان خارجی سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بودند در سخنان خود بیداری اسلامی را نیازمند رهبری، شخصیتی چون آیت الله خامنه‎ای دانستند.

«محمود قماطی» عضو شورای سیاسی حزب الله لبنان در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری قدس (قدسنا)  با اشاره به حضور همیشگی ملت ایران در راهپیمایی سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تاکید کرد: این حضور مردمی بیانگر پایگاه گسترده این انقلاب عظیم در دلهای مردم ایران است. البته باید توجه داشت که انقلاب اسلامی ایران در مرزهای این کشور منحصر نمی‎شود و هم اکنون در بین ملت‎های منطقه جایگاه مهمی دارد.

رئیس هیئت لبنانی در سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در ارتباط با جایگاه و نقش مقام معظم رهبری در هدایت بیداری اسلامی در منطقه و جهان اسلام بیان داشت: آیت خامنه ای (حفظه ا...) خلف صالح امام خمینی (ره) بوده و مسیر ایشان را ادامه می‌دهند. رهبر معظم انقلاب با حکمت  و بصیرت عالی رهبری جمهوری اسلامی ایران را برعهده دارند. ایشان با قوه تعقل بین المللی و نگرش ناب اسلامی توانسته اند همه مرزهای جغرافیایی موجود در جهان را با مواضع خود در هم نوردیده اند و اهداف انقلاب اسلامی ایران را محقق کرده و از سوی دیگر از مطالبات بر حق ملل ستمدیده جهان به ویژه مردم فلسطین حمایت و پشتیبانی به عمل آورند.