صفحه اصلی خبر خبر شماره :69430
جزئیات پرونده رشوه دهی نتانیاهو فاش شد 13:46 | 22\10\1395

طبق صبحت های منابع مربوط به این پرونده، مقامات ارشد پلیس و دادگستری به صورت مشترک موافق هستند که اقدامات نتانیاهو را می توان به عنوان رشوه دهی محسوب کرد.به گزارش خبرگزاری قدس (قدسنا)، روزنامه صهیونیستی هاارتص در گزارش ویژه امروز نوشته است جزئیات جدیدی از پرونده رشوه دهی «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی به «آرنون موزس» رئیس روزنامه معتبر صهیونیستی «یدیعوت آحارنوت» افشا شده است. در توافق صورت گرفته میان دو طرف، قرار بوده تا روزنامه اسرائیلی به شدت در جهت نتانیاهو فعالیت داشته باشد و در ازای آن نتانیاهو وعده داده بود تا قانونی برای ضربه زدن به «اسرائیل حیوم» بزرگترین روزنامه رژیم صهیونیستی و رقیب اصلی یدیعوت آحارنوت ارائه کند.
 
طبق صبحت های منابع مربوط به این پرونده، مقامات ارشد پلیس و دادگستری به صورت مشترک موافق هستند که توافق صورت گرفته میان موزس و نتانیاهو، پرونده رشوه است.
 
همچنین طبق اطلاعات جدید بدست آمده هاارتص، موزس به نتانیاهو گفته است که هرکاری می کند تا هر زمان که او بخواهد در جایگاه قدرت باقی بماند. به همین ترتیب قرار بود تا یدیعوت در جهت مثبت به شدت برای نتانیاهو فعالیت داشته باشد.
 
پلیس گفته است که بیش از یک مورد صحبت های ضبط شده میان نتانیاهو و موزس را در اختیار دارد. همچنین این مذاکرات به سال های قبل از آن نیز باز می گردد و حتی در سال 2009 نیز میان دو طرف مذاکرات این چنینی برگزار شده بود. 
 
تمام/ا.ت/