صفحه اصلی خبر خبر شماره :69423
تشییع باشکوه پیکر آخرین شهید انتفاضه قدس 10:35 | 22\10\1395

ساکنان منطقه طوباس پیکر پاک شهید محمد صبحی صالحی شهید آزاده فلسطینی را در زادگاهش تشییع کردند.به گزارش خبرگزاری قدس (قدسنا) به نقل از فلسطین الیوم، صدها فلسطینی شامگاه روز گذشته با حضور گسترده در منطقه طوباس در مراسم تشییع پیکر شهید «محمد صبحی الصالحی» مشارکت کرده و پیکر پاک وی را تا آرامگاه ابدی اش در اردوگاه فارعه تشییع کردند.

در این مراسم شمار زیادی از مسئولان فلسطینی و نمایندگان گروهها و جریان های ملی و اسلامی فلسطین هم در این مراسم مشارکت داشتند. شرکت کنندگان در مراسم تشییع جنازه این شهید فلسطینی، شعارهایی در محکومیت  جنایات رژیم صهیونیستی سردادند.

به گزارش قدسنا، محمد صبحی الصالحی آزاده فلسطینی 33 ساله بامداد روز گذشته هدف تیراندازی مستقیم نظامیان صهیونیست قرار گرفت و به شهادت رسید. بنابر اعلام شاهدان عینی نظامیان صهیونیست 6 گلوله از فاصله بسیار نزدیک به سوی وی شلیک کرده‎اند.

شهید محمد صبحی الصالحی از اسرای بازداشت شده در جریان انتفاضه الاقصی بود که در نهایت به فیض شهادت نائل آمد. با شهادت این جوان فلسطینی، شمار شهدای فلسطینی در سال جدید به 3 نفر و مجموع شهدای انتفاضه قدس از آغاز آن در اول اکتبر 2015 تاکنون به 274 نفر افزایش یافت.

تمام/م.ت/