چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ 
رهبر معظم انقلاب در دیدار مسئولان نظام و سفرای کشورهای اسلامی:

تشکیل گروه های تروریستی از توطئه های آمریکای ظالم و رژیم خبیث صهیونیستی است

حضرت آیت الله خامنه ای: تشکیل گروه های تروریستی به نام اسلام و تفرقه انگیزی میان کشورهای اسلامی از جمله در عراق و سوریه و بحرین و یمن از توطئه های آمریکای ظالم و رژیم خبیث صهیونیستی برای مقابله با اسلام است.

شرکت فلسطین در جشنواره کودک ترکیه

فلسطین در نهمین جشنواره بین المللی کودک که چند روزی است در شهر کوجالی ترکیه برگزار شده است، شرکت کرد و کودکان فلسطینی ضمن شرکت در این مراسم در حمایت از اسرای فلسطینی راهپیمایی کردند.

در گفتگوی سفیر فلسطینی و مسئول لبنانی:

اوضاع پناهندگان فلسطینی در لبنان مورد بررسی قرار گرفت

سفیر فلسطین در بیروت و رئیس کمیته گفتگوی لبنانی فلسطینی درباره اوضاع پناهندگان فلسطینی در لبنان و راه های بهبود شرایط معیشتی آنها بحث و تبادل نظر کردند.

روزنامه صهیونیستی گزارش داد:

آمریکا 3 جنگنده پیشرفته F-35 تحویل اسرائیل داد

روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحرونوت» با انتشار گزارشی از تحویل جنگنده‌های F-35 جدید به رژیم صهیونیستی طبق توافق بسته حمایت نظامی، از ایالات متحده آمریکا خبر داد.

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین:

تبریک جنبش جهاد اسلامی فلسطین به مناسبت روز معراج وعید سعید مبعث

«ناصر ابوشریف»: جنبش جهاد اسلامی فلسطین ضمن تبریک سالروز معراج پیامبر عظیم الشان اسلام از تمامی مسلمانان جهان خواست به خطراتی که مسجد الاقصی معراجگاه پیامبر را تهدید می کند توجه بیشتری نشان دهند.

روزنامه الاخبار:

ماهی نصرالله بلای جان صهیونیست ها

یک گونه ماهی به نام ماهی نصرالله در فلسطین اشغالی بلای جان صهیونیست ها شده است. نام ماهی نصرالله این روزها دوباره در رسانه های رژیم اشغالگر قدس مورد توجه قرار گرفته است زیرا به تهدیدی فیزیکی و عملی در خارج از ابعاد اجتماعی مرتبط با نام آن قرار گرفته است.

ریولین با اشاره به لوپن:

او مسئولیت کشورش در اخراج یهودیان به اردوگاه های نازیها را انکار می کند

«روون ریولین» رئیس رژیم صهیونیستی خطاب به لوپن (نامزد انتخابات ریاست جمهوری فرانسه)، او مسئولیت کشورش در اخراج یهودیان فرانسه در جریان جنگ دوم جهانی به اردوگاه های نازیها را انکار می کند.

سردرگمی مقام های صهیونیست در برابر افشاگری یعالون

ارتش رژیم صهیونیستی از انتشار توضیح رسمی در خصوص افشاگری موشه یعالون خودداری کرد، مسئولان این رژیم نیز دچار سردرگمی شدند که باعث شد سکوت اختیار کنند.

دو کاندیدای مطرح انتخابات ایران از نگاه پانوراما الشرق الاوسط

یک پایگاه عربی در گزارشی حجت الاسلام و المسلمین «ابراهیم رئیسی» را دارای بیشترین شانس برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری ایران دانست.

کدام روزنامه ها امروز درباره فلسطین نوشتند/

لندن هرگز از فلسطینی ها به خاطر تشکیل اسرائیل عذرخواهی نمی کنیم

لندن هرگز از فلسطینی ها به خاطر تشکیل اسرائیل عذرخواهی نمی کنیم و اعتصاب ها در فلسطین بالا گرفت رژیم صهیونیستی دست به دامان محمود عباس شد از جمله مهمترین عناوین مرتبط با موضوع فلسطین در روزنامه های امروز کشورمان است.

یادداشت/

تاثیر مقاومت بر ساختارهای فکری و سیاسی غرب

مهم ترین دلیل بیداری جوامع در سطح منطقه و بین الملل در سالهای اخیر مقاومت مظلومانه و حماسی مردم غزه بود و اگر جریان مقاومت فلسطین گرفتار دام های گسترده جریان صهیونیستی - استکباری در منطقه نگردد، ساختار فکری و سیاسی غرب بیشتر از گذشته علیه اسرائیل بسیج خواهد شد.

ادامه مهمترین خبرها ...
معرفی کتاب
اینفوگرافیک
کاریکاتور
فیلم

خبرگزاری قدس


© تمامی حقوق برای خبرگزاری قدسنا محفوظ است.