صفحه اصلی خبر خبر شماره :69383
افشای ابعاد جدید از فساد بنیامین نتانیاهو 13:58 | 19\10\1395

نتانیاهو با مذاکرات محرمانه با یکی از قدرتمندترین اشخاص رسانه ای رژیم صهیونیستی، در زمینه منافع متقابل لابی کرده است.به گزارش خبرگزاری قدس (قدسنا)، روزنامه صهیونیستی هاارتص در خبری نوشته است در حالی که پیشتر ویدئویی از لابی کاری های «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر این رژیم با یک تاجر در زمینه منافع متقابل افشا شده بود، اکنون کانال ۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارش داده که آن تاجر «آرنون موزس» غول رسانه ای صهیونیست ها بوده است.
 
پیش از این هاارتص صبح امروز (یکشنبه) گفته بود اتهامات علیه فساد های نتانیاهو با افشای ویدئویی در مورد ارتباط وی با یک تاجر بر سر منافع شخصی متقابل قوی تر شده است.
 
کانال ۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی زمان رخداد این گفتگو را چند ماه پیش گزارش داده است. بر اساس این گزارش روابط میان دو طرف منافع مالی بزرگی برای موزس که روزنامه معتبر یدیعوت آحارنوت در رژیم صهیونیستی را در اختیار دارد خواهد داشت. برخی حتی نتیجه این مذاکرات را بسته شدن و یا محدود شدن تیراژ «اسرائیل حیوم» بزرگترین روزنامه رژیم صهیونیستی و مهمترین رقیب یدیعوت آحارنوت حدس می زنند.
 
در طرف مقابل نیز موزس به نتانیاهو پیشنهاد داده است که محتوای این روزنامه رویکرد مثبتی نسبت به نخست وزیر رژیم اشغالگر قدس داشته باشد. 
 
با این حال انتشار چنین گزارشی در مورد نتانیاهو اولین بار نیست، «The Marker» رسانه حوزه اقتصاد رژیم صهیونیستی در ماه نوامبر گزارش داده بود که نتانیاهو چند ماه پیش از به قدرت رسیدن در سال ۲۰۰۹ با موزس صحبت کرده بود، این دو همچنین از سال ۱۹۹۶ در جنگ های قدرت در رژیم صهیونیستی همواره با یکدیگر همکاری داشته اند و به توافق های محرمانه ای دست یافته بودند.
 
تمام/ا.ت/