صفحه اصلی خبر خبر شماره :69318
دور جدید استخدام زنان جاسوس با ویژگی خاص از سوی موساد 18:21 | 14\10\1395

روز گذشته سرویس جاسوسی رژیم صهیونیستی موسوم به موساد آگهی های جدیدی را در راستای استخدام زنان جاسوس به طور گسترده منتشر کرد.به گزارش خبرگزاری قدس (قدسنا) به نقل از خبرگزاری فلسطینی معا، سرویس جاسوسی رژیم صهیونیستی موسوم به موساد از روز گذشته آگهی های متعددی را در رسانه های مکتوب و رسانه های اجتماعی منتشر کرده که در آنها خواستار استخدام جاسوس زن شده است.

در این آگهی موساد خواستار جذب زنان با ویژگی های خاص برای جمع آوری اطلاعات شده است که شناخته شده ترین و در عین حال مهمترین وظایف کاری در موساد محسوب می شود. در بین عوام این شغل با نام جاسوسی از شخصیت ها شناخته می شود.

در متن آگهی مورد اشاره موساد آمده است: برای ما مهم نیست که شما در گذشته چه کرده اید، مهم این است که شما چه شخصیتی دارید؟ در واقع در این آگهی موساد تلاش داشته به زنان مورد نظر برای استخدام در این ارگان این مسئله را القا کند که برای استخدام در این شغل نیاز به تجربه کاری وجود ندارد، بلکه این شخصیت فرد موردنظر است که مهم است.

در ادامه این آگهی آمده است: اگر دارای شخصیت پرقدرت و توانایی کافی هستید، پس می توانید دیگر تجربیات را در کنار ما بدست آورید.

موساد در توضیح اینکه چه افرادی را برای شغلهای مورد اشاره نیاز دارد، اعلام کرده است: فرد مورد نظر باید دارای قدرت لازم برای تاثیرگذاری روی دیگران و به دست گرفتن کنترل آنها را داشته باشد.  صبر بالا، توان تحمل فشارهای شدید، فعالیت با راندمان فوق العاده وتوانمندی فعالیت در شرایط نامشخص و پرنوسان از مهمترین ویژگی ها برای استخدام در این شغل اعلام شده است.

دانستن زبان های خارجی یک ویژگی مهم اما نه شرط اساسی برای استخدام زنان جاسوس اعلام شده است. کسانی که درخواست استخدام در این ردیف آگهی را داشته باشند همچنین باید خود را برای ماموریت های ویژه در خارج از فلسطین اشغالی به عنوان یکی از وظایف اصلی خود آماده کنند.

به گزارش قدسنا، روش‎های استخدام جاسوس در سرویس جاسوسی رژیم صهیونیستی طی دهه‎های اخیر بسیار متنوع و گسترده بوده است که البته با تغییر شرایط زمانی و مکانی تحول پیدا کرده است.

تمام/م.ت/