صفحه اصلی خبر خبر شماره :69208
حمایت غرب از تروریسم در پوشش مبارزه با تروریسم 12:35 | 07\10\1395

تروریست ها در واقع نظامیان پیاده اتحاد نظامی غرب هستند. القاعده زاده ی سازمان جاسوسی آمریکا (سیا) است و داعش در اصل یکی از زیر شاخه های القاعده در عراق بود که از سوی سرویس های اطلاعاتی آمریکا، بریتانیا، رژیم صهیونیستی، پاکستان و عربستان سعودی حمایت می شود.به گزارش خبرگزاری قدس (قدسنا)، رسانه های غربی یک صدا دولت سوریه و هم پیماناش از جمله روسیه و ایران را به دلیل آزاد سازی حلب از چنگال تروریست های القاعده به  "جنایت علیه بشریت" متهم می کنند. به طور مثال واشنگتن پست در گزارشی نوشته است "پوتین و اسد به دلیل جنایت جنگی در سوریه می توانند محاکمه شوند."
 
همچنین این رسانه ها در پوشش اتفاقات اخیر حلب، تروریست های القاعده را به عنوان "شورشیان مخالف" دولت بشار اسد که "دیکتاتور" معرفی می شود توصیف می کنند.
 
کمپین تبلیغات رسانه های غربی حتی از این موارد نیز فراتر رفته است. کلماتی همچون "القاعده"، "جبهه النصره" یا "تروریست ها" به طور ساده از گزارش های اخیر این رسانه ها حذف شده است. طبق گزارش های منتشر شده این رسانه ها هیچ تروریستی در حلب وجود ندارد و "شورشیان" به عنوان قربانیان حملات روسیه توصیف می شوند. این دسته همان ترویست هایی هستند که هدف کمپین "مبارزه با تروریسم" اوباما قرار داشتند، کمپینی که بیشتر برای محافظت از این تروریست ها طراحی شده بود.
 
دروغگویی رسانه های غرب
در این گزارشات هیچ موردی ذکر نشده است شرق حلب توسط نیروهای القاعده (که از سوی اتحادیه اروپا و آمریکا در لیست تروریسم قرار دارند) که تروریست هستند اشغال شده است، این تروریست ها که جنایات بی شماری علیه شهروندان سوری مرتکب شده اند اکنون از سوی رسانه های غربی "مبارزان آزادی خواه" عنوان می شوند، و جالب این است که اکنون این جنایات به سوریه، روسیه و ایران نسبت داده می شود. در واقع به مدت چهار سال شرق حلب از سوی القاعده اشغال و رژیمی از تروریسم تشکیل شده بود و با این حال این رسانه ها تروریست ها را به عنوان "مخالفان میانه رو" نمایش می دهند.
 
در این میان مدارک موجود شدیدا تایید می کنند که واشنگتن از همان ابتدا یعنی در سال 2011، تروریست ها را مورد حمایت قرار داده است. علاوه بر این، در گزارشی منتشر شده در آگوست سال 2011، وبگاه اطلاعاتی رژیم صهیونیستی با عنوان "دبکا" تایید کرد ناتو و ترکیه در عضو گیری مزدوران تروریستی از سراسر خاورمیانه و کشورهای اسلامی و همچنین تامین تسلیحاتی آنها دخیل هستند.
 
تروریست ها در واقع نظامیان پیاده اتحاد نظامی غرب هستند. القاعده زاده ی سازمان جاسوسی آمریکا (سیا) است و داعش در اصل یکی از زیر شاخه های القاعده در عراق بود که از سوی اطلاعات آمریکا خلق و مورد حمایت MI6 (سازمان اطلاعات مخفی بریتانیا)، موساد (آژانس جاسوسی رژیم صهیونیستی)، ISI (سرویس اطلاعاتی پاکستان) و GIP (سرویس امنیت و اطلاعات خارجی عربستان سعودی) بود.
 
کمپین مبارزه با تروریسم اوباما یک فریب کاری است
کمپین مبارزه با تروریسم دولت باراک اوباما علیه گروه تروریستی داعش که در آگوست سال 2014 آغاز شد یک اقدام تقلبی و فریب دهنده است.
 
اگر آنها می خواستند داعش را حذف کنند، می توانستند در ژوئن 2014 به کاروان های خودروهای تویوتای آنها در زمان عبور از صحرای سوریه به سمت عراق حمله کنند. از لحاظ جغرافیایی صحرای سوریه یک منطقه باز بود و از منظر نظامی، با یک ناوگان از جنگنده ها می توانستند به راحتی یک عملیات سریع و ضربتی صورت دهند و در تنها در چند ساعت کاروان های داعش را نابود کنند.
 
موضوعی که در بالا ذکر شد هیچگاه از سوی تحلیلگران نظامی مورد بررسی قرار نگرفت و البته هیچگاه از سوی رسانه های غربی پوشش داده نشد.
 
هدف ناگفته کمپین "مبارزه با تروریسم" باراک اوباما در واقع پیدا کردن بهانه و توجیهی برای تمدید بمباران ها عراق و سوریه بود. به طوریکه طبق گزارش مرکز فرماندهی آمریکا (CENTCOM)، بیش از 31900 هدف در طول مدت  2 سال مورد بمباران آمریکا قرار گرفته ولی داعش هنوز شکست داده نشده است. در واقع کمپین بمبارن مبارزه با تروریسم به منظور نابودی عراق و سوریه و نه نابودی داعش ایجاد شد.
 
مزدوران خارجی و نیروهای ویژه غربی 
مدارک فراوانی نشان می دهد، اشکال مختلف تروریسم در سوریه که مهمترین آنها جبهه النصره و داعش است از مزدوران خارجی تشکیل شده که توسط اتحاد نظامی کشورهای غربی استخدام، آموزش داده شده و تامین مالی شده اند.
 
نیروهای ویژه غربی نیز در صفوف این گروه های تروریستی جای گرفته اند. این نیروها، دارای ارتباطات دائمی با همتایان خود در آمریکا، ناتو و رژیم صهیونیستی هستند. در واقع سازمان های تروریستی مختلف ابزارهای آمریکا-ناتو هستند. آمریکا، فرانسه، بریتانیا، آلمان، ترکیه، عربستان سعودی و رژیم صهیونیستی حامیان القاعده و داعش هستند.
 
یک سوال مهم
سوال اساسی که رسانه ها به بررسی آن نمی پردازند این است که چه کسی در پشت داعش قرار دارد؟ "حامیان مالی دولتی" داعش چه افرادی هستند؟
 
حقیقت گفته نشده این است که چندین دولت غربی درحالیکه ادعای مبارزه با تروریسم را دارند در حال حمایت سازمان های تروریستی هستند . ائتلاف مبارزه با تروریسم آمریکا با هدف حمایت و محافظت از تروریست های سوریه و عراق شکل گرفت. این یک اقدام شوم است چراکه دولت های کشورهایی که شهروندانشان قربانی حملات تروریستی داعش شده اند از داعش حمایت می کنند و بسیاری از مردمان این کشورها از این موضوع نا آگاه هستند.
 
و در این میان، نقش رسانه های غربی تضمین آشکار نشدن حقیقت برای عموم مردم است. اگر این اتفاق رخ دهد، مشروعیت اوباما، اولاند، مرکل و دیگران نیز فرو می پاشد.
 
منبع: وبگاه تحلیلی Global Research
 
تمام/ا.ت/