جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ 
qodsna.ir qodsna.ir
اظهارات تامل برانگیز صلاح البردویل درباره کندی روند آشتی ملی؛

فشارهای سنگین آمریکا و اسرائیل بر تشکیلات خودگردان/ گروههای فلسطینی ناامید بازگشتند

عضو دفتر سیاسی حماس که در مذاکرات گروههای فلسطینی در قاهره حضور داشت، پس از اتمام این گفتگوها که با صدور بیانیه ای به کار خود پایان داد، سخنانی قابل تامل درباره کندی روند آشتی ملی عنوان نمود.

پیامهایی که به غربی‎ها داده شد؛

گفتگوی بن سلمان با روزنامه نگار صهیونیست نیویورک تایمز

در پی تشدید انتقادات حقوق بشری علیه عربستان سعودی به علت ادامه جنگ علیه یمن و همچنین دخالت مستقیم در امور کشورهای منطقه به ویژه لبنان در برهه اخیر، «محمد بن سلمان» ولیعهد سعودی تلاش کرده در گفتگو با روزنامه نگار صهیونیست نیویورک تایمز تصویری مناسب از عربستان سعودی ارائه دهد.

خطرناک ترین پروژه یهودی سازی در آستانه اجراست؛

جزئیات جدید از پروژه خط تلکابین در قدس شریف+ تصاویر

محافل فلسطینی با اشاره به تلاش کابینه رژیم صهیونیستی برای تسریع در اجرای پروژه خط تلکابین قدس، جزئیاتی جدید از آن را منتشر کردند.

به همراه تصاویر/

روز پایانی اجلاس محبان اهل بیت (ع) به روایت دوربین قدسنا

در روز پایانی نخستین اجلاس جهانی محبان اهل بیت (ع) و مساله تکفیری ها که با حضور گسترده علمای جهان اسلام برگزار شد، پویایی خاصی میان فعالان و شخصیتهای حاضر در راستای هم افزایی دینی برای تحقق اهداف والای اسلام مشاهده می شد.

منابع آمریکایی خبر دادند:

جزئیات عملیات موساد و سایرت متکل در حمایت از داعش در سوریه

منابع آمریکایی از جزئیات عملیات مخفیانه یگان سایرت متکل وابسته به ارتش رژیم صهیونیستی و موساد در عمق خاک سوریه خبر دادند که با تمرکز بر حمایت از داعش در آغاز دوران ریاست جمهوری ترامپ انجام شده و ادامه یافته است.

دیلی میل فاش کرد:

شکنجه امرای سعودی به دست مزدوران آمریکایی

پایگاه خبری روزنامه انگلیسی دیلی میل از شکنجه سخت امرای سعودی به دست مزدوران شرکت «بلک واتر» خبر داد، این در حالی است که بلک واتر این روزها هر گونه فعالیت در عربستان سعودی را انکار می کند و به پایبندی به قوانین آمریکا تاکید دارد.

اختتامیه اجلاس محبان اهل بیت (ع) و مساله تکفیری‌ها+ بیانیه پایانی

اختتامیه نخستین اجلاس جهانی محبان اهل بیت (ع) و مساله تکفیری‌ها در محل سالن اجلاس سران با سخنرانی برخی علما و شخصیت های بین المللی برگزار شد.

ولی امر مسلمین جهان در جمع مدعوین اجلاس محبان اهل بیت:

وحدت امت اسلامی اوجب واجبات است/ امیدواریم روزی برسد که فلسطین به مردم فلسطین برگردد

مقام معظم رهبری: امیدواریم روزی برسد که فلسطین به مردم فلسطین برگردد. آن روز، روز جشن و عید دنیای اسلام و ضربه‌ی واقعی به پیکره‌ی استکبار خواهد بود و آن روز فراخواهد رسید.

منابع صهیونیستی خبر دادند:

بازدید وزیر سعودی از بزرگترین کنیسه فرانسه

این روزنامه افزود: این دیدار که به دعوت حاییم کوریسی خاخام اعظم یهودیان فرانسه و موشه صباغ خاخام کنیسه بزرگ پاریس انجام شد اتفاقی تاریخی است چرا که این بازدید اشاره به گرمی روابط میان اسرائیل و سعودی دارد.

مخالفت جهاد اسلامی با بند پذیرش مرزهای 67 در بیانیه قاهره:

سرزمین تاریخی فلسطین از بحر تا نهر // تحت هیچ شرایطی مرزهای 67 را نخواهیم پذیرفت

داود شهاب مسئول دفتررسانه ای جهاد اسلامی در گفتگو با فلسطین الیوم با اشاره به موضع ثابت این جنبش بر سرزمین تاریخی فلسطین از بحر تا نهر گفت که ما به هیچ وجه مرزهای 1967 را قبول نخواهیم کرد.

بیانیه پایانی گروه های فلسطینی در قاهره+ عکس

توافق بر 7 مساله ملی

گروه های فلسطینی در بیانیه پایانی خود در روز چهارشنبه، هفت موضوع سازمان آزادیبخش فلسطین 2- دولت و ساختار آن 3- آزادی های اجتماعی براساس قانون 4- آشتی ملی 5- انتخابات سراسری 6- تاکید بر حاکمیت قانون و امنیت براساس توافق 2001 و 7- مجلس قانونگذاری را بررسی و مورد توافق قرار دادند.

ادامه مهمترین خبرها ...
معرفی کتاب
اینفوگرافیک
کاریکاتور
غرب آسیا اروپا افریقا آسیا اقیانوسیه آمریکا

سایت های دیگر

العربیة خلال استقبال المشاركين بالاجتماع الدولي لمحبي اهل البيت (ع) وقضية التكفيريين.. اليوم الذي يصبح الشعب الفلسطيني مالكا لأرضه سيكون يوم عيد للعالم الاسلامي
English Lecturers speak to closing ceremony of Tehran conference

خبرگزاری بین المللی قدس


خبرگزاری بین المللی قدس

2017 Qods News Agency. All Rights Reserved

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.